Port de Bras

Port de Bras

blog1

Port de Bras

PortDeBras metodas.

Tai unikali technika, pagrįsta funkcinių ir dinaminių tempimų principais, suderintais su darbu rankomis. Tai metodas, turintis savo filosofiją, leidžiančią judėjimą naudoti kaip terapiją, turintis praktiką, kaip pratimų sistemą, keičiančią sąmonę. Tai metodas, leidžiantis pajusti žmogaus psichologiją išlaikant individualumą, metodas, tobulinantis judėjimo biomechaniką ir kūno fiziologiją. Čia plačiai naudojamos integruotos tempimo ir reabilitacijos technikos, loginio ir natūralaus judėjimo sąvokos įvairiapusiam kūno fiziologinių ir biomechaninių galimybių ugdymui.

PortDeBras instruktorius.

Norėdami tapti instruktoriumi, jūs turite baigti vieną iš instruktoriams skirtų kursų ir įsigyti licenciją. Kartu su licencija jūs gausite „PortDeBras Club System“ vaizdo medžiagą. Oficialių trenerių vardai ir pavardės, jų kontaktai, kursų tvarkaraštis yra pateikiami tinklalapyje www.portdebrasclubsystem.com. Instruktorius gali vesti šiuos krypties grupinius ir asmeninius užsiėmimus sporto klubuose, studijose treniruotėse.

PortDeBras  treneris.

Norėdami tapti treneriu, turite baigti šios krypties „PortDeBras Trainer Course“ trenerių kursus. Šie kursai vyksta kelis kartus per metus įvairiose ​​šalyse. Kursų tvarkaraštį galite rasti tinklalapiuose www.portdebrasclubsystem.com

Norėdami dalyvauti trenerių kursuose, turite atlikti išankstinę registraciją :

Europoje – Helena Ballova, peballova.helena@gmail.com

Rusijoje – Vladimir  Snezhik, portdebrasru@mail.ru

Prieš registruojantis į trenerių kursus būtina baigti pagrindinį, bazinį kursą – PortDeBras Basic.

PortDeBrasÔ namų vaizdo įrašai.

Norėdami savarankiškai treniruotis namie, turite galimybę tai daryti stebėdami mūsų vaizdo medžiagą. Jums tereikia užsiregistruoti svetainėje www.portdebras.eu (opening soon), kur, gavę prieigą, galėsite žiūrėti užsiėmimams namuose skirtą vaizdo medžiagą.

Pratimai yra patogūs ir efektyvūs siekiant pagerinti kūno funkcinę kontrolę, nervų ir raumenų koordinaciją. Taip pat jie tinkami atsistatymui ir reabilitacijai. Pamokų metu atliekami įvairūs pratimai stovint ir ant kilimėlio, su elastinėmis juostomis ir fitneso kamuoliais.

Pratimai yra nesudėtingai atliekami, tinka įvairaus amžiaus žmonėms ir nereikalauja specialaus pasiruošimo.

Vladimir Snezhik pradėjo darbą virš kuriant šį metodą su двухтысячного metų. Nuo dviejų tūkstančių penkių metų презентовал šis metodas vadinamas Port De Bras Rusijoje ir Europos šalyse. Šiandien egzistuoja keturi pagrindiniai švietimo lygio be įrangos PortDeBras: Basic, Intermediate, Progression, Exercise. Taip pat Par Terre į матах, Kamuolys su фитболами, Band su лентами, atskirti vertikali jūs choreografinių lazda. Vladimiras Снежик yra autorius ir kūrėjas šio metodo ir didžiuotis savininkas teisių ženklas PortDeBras nuo 2006 metų.