Port de Bras

Port de Bras

blog1

Port de Bras

PortDeBras  Відкриває уявлення про принципи, унікальні техніки, що сформували Метод Port de bras, заснований на функціональному і динамічному витягуванні, з комбінованою роботою рук. Метод, який має свою філософію, дозволяє використовувати рух як терапію. Практику, як систему вправ, змінюючих свідомість. Метод, що дозволяє відчувати психологію людини, зберігаючи індивідуальність. Покращувати біомеханіку руху і фізіологію тіла. Широко застосовуються інтегровані техніки витягування і реабілітації в тому числі. Концепції логічного і природного руху для різнобічного розвитку фізіологічних і біомеханічних можливостей організму.

Інструктор PortDeBras  – Щоб стати інструктором, необхідно пройти один з курсів і купити ліцензію на отримання відеоматеріалів PortDeBrasÔ ClubSystem. Імена та контакти офіційних тренерів, розклад курсів є на сайті www.portdebrasclubsystem.com. Інструктор зможе викладати цей напрям в фітнес клубах, студіях в якості групових програм і персонально тренінгу. Тренер PortDeBras – Щоб стати тренером, необхідно відвідати тренерський курс  офіційних викладачів даного напрямку PortDeBras TrainerCourse. Цей курс проходить кілька разів на рік у різних країнах. Ви можете знайти розклад на сайтах www.portdebrasclubsystem.com і www.portdebras.eu (opening soon).
Для участі в тренерському курсі необхідна попередня реєстрація: в Європі ballova.helena@gmail.com HelenaBallova і VladimirSnezhik portdebrasru@mail.ru у Росії. Перед реєстрацією на тренерський курс необхідно обов’язково пройти базовий курс – PortDeBras Basic.

PortDeBras HomevideoВам необхідно зареєструватися на сайті www.portdebras.eu і одержати доступ до перегляду відео матеріалів для занять вдома.  Вправи максимально комфортні та ефективні для покращення функціонального контролю над тілом, нейромязової  координації, у якості відновлення та реабілітації. В уроках надані різноманітні вправи у положенні стоячи та на килимку, в тому числі з еластичними стрічками, фітболами. Вправи доступні та прості для виконання людям різного віку та не потребують спеціальної підготовки.

Володимир Снєжик почав роботу над створенням даного методу з двохтисячного року. З дві тисячі п’ятого року презентував цей метод під назвою Port De Bras в Росії і країнах Європи. На сьогодні існує чотири основні освітні рівні без обладнання в PortDeBras: Basic, Intermediate, Progression, Exercise. А також Par Terre на матах, Ball з фітболами, Band зі стрічками, Barre у хореографічної палиці. Володимир Снєжик є автором і розробником даного методу і володарем прав на торговий знак PortDeBras з 2006 року.